O projektu

alt-text

ProdánoRezervováno

Získali jsme ocenění v soutěži
Realitní projekt roku

Připravili jsme pro vás moderní projekt „zeleného bydlení a chytré domácnosti“, který snoubí vlastnosti komfortu, šetrného a úsporného bydlení v souladu s přírodou. Domy jsou navrženy i realizovány v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje, dokáží šetrně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou.

Projekt rodinné domy Přezletice najdete na severovýchodním okraji Prahy. Sestává se z 17 domů s dispozicí 4kk a užitnou plochou od 147,9 m² – 155,2 m². Všechny domy jsou nízkoenergetické, zděné s plochými střechami, na kterých je vybudována „zelená zahrada“ přispívající ke komfortu bydlení. Mezi vybavení domu patří tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním a také ovládání chytré domácnosti. Ke každému RD patří garáž, parkovací stání na pozemku, terasa a nádrž na dešťovou vodu.

V dostupné vzdálenosti od domů se nachází krásný lesopark, který byl původně součástí areálu ctěnického zámku. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti sportovního vyžití a nejrůznějších výletů.

V bezprostřední blízkosti se nacházejí školky a školy (nedaleko domů se nově buduje škola), obchody, pošta i restaurace.

Klidná lokalita uprostřed přírody, poblíž které najdete vše potřebné k životu mimo ruch velkoměsta, přesto v jeho dosahu.

Využijte jedinečné možnosti bydlení v přírodě a zároveň těsné blízkosti Prahy.

Etapy projektu

Zahájení výstavby: 04/2021

Dokončení projektu: 12/2022